Χτες παρακολουθήσαμε μια πολύ ωραία εκδήλωση που διοργάνωσε το γυναικείο τμήμα της ΔΗΜ.Τ.Ο. Δάφνης-Υμηττού με θέμα ” Η οικονομία σήμερα νέες προοπτικές & εξελίξεις – Οι υποχρεώσεις μας και οι ελπίδες για το 2019″ σκιαγραφώντας φλέγοντα θέματα της Ελληνικής πραγματικότητας , με τον εξαιρετικό συντονισμό του δημοσιογράφου κου Γιώργου Αυτιά και αξιόλογους ομιλητές. Συγχαρητήρια στον πρόεδρο κο Μητροθανάση και στο γυναικείο τμήμα για αυτή την πρωτοβουλία
ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΔΗΜ.Τ.Ο ΔΑΦΝΗΣ-ΥΜΗΤΤΟΥ
![](https://ntolaptsi.gr/wp-content/uploads/2018/12/48406492_2211477895792355_6953687721650946048_n-1-1.jpg)