Τι λέτε .. ακόμη σκεφτόμαστε αν ήρθε η ώρα να ξεσκαρτάρουμε… ντουλάπες ..ζωές …κοινωνία ..πολιτική ..δυστυχώς η επικαιρότητα επιβάλλει το απόλυτο ξεσκαρτάρισμα!!!
Γιατί άραγε φοβόμαστε το φως ;;; Το χαμόγελο ;;; Τη δοτικότητα … την απλότητα .. τη καλοσύνη … τη γενναιότητα .. τη διαφορετικότητα ;;; Γιατί φίλοι μου;;;; Γιατί βολευόμαστε και κρυβομαστε.. κρύβουμε τα δικά μας σκοτάδια!!!! Κάτω τα κουλά σας από τις αθώες παιδικές ψυχές!!!!
Άπλετο φως παντού ![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5f/1/16/1f31e.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5f/1/16/1f31e.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5f/1/16/1f31e.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5f/1/16/1f31e.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5f/1/16/1f31e.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5f/1/16/1f31e.png)
![](https://ntolaptsi.gr/wp-content/uploads/2022/10/1-1-169x300.jpg)